بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

هدف از این بیانیه آگاه ساختن کاربران درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت ، از جانب شما دریافت می گردد.

در این بیانیه تشریح می کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گرآوری کرده ، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این تارنما در اختیارمان قرار می دهید ، استفاده  و از آن حفاظت می کنیم .

این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 95/11/28 خود را ملزم به رعایت حفظ حریم شخصی شما می داند . اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده و این مجموعه دانشگاهی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیست، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

 ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود ، شما می توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطلع شوید
-
اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی 
۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.
-
چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
دانشگاه علوم پزشکی گیلان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
1) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
2) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
3) استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه علوم پزشکی گیلان    افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیشنهاد می کند بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی را که می‌خواهید از طریق این دانشگاه به آنها لینک دهید، مرور کرده و بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این دانشگاه نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشکی گیلان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
-
امنیت اطلاعات :
دانشگاه علوم پزشکی گیلان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، استفاده و محافظت می‌کند .. این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

- محتوی وب سایت :
وب سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است .
-
مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان یا دانشگاه علوم پزشکی گیلان صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی گیلان  یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.
 
-
پیوندها :
در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر پرتال دانشگاه علوم پزشکی گیلان  از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشکی گیلان  خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.
-
اطلاعات تماس :

دانشگاه علوم پزشکی گیلان  نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این دانشگاه را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که دانشگاه علوم پزشکی گیلان  به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس IT@gums.ac.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال دانشگاه و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.

 

 

آخرین بروز رسانی : 30 بهمن 1401