• 1401/12/04 - 11:35
  • تعداد بازدید خبر : 126
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی:

مدیریت کرونا از مهمترین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه سلامت بود

وزیر بهداشت ضمن قدردانی از تلاش های رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در دولت سیزدهم گفت: مدیریت کرونا از مهمترین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه سلامت بود که مورد تقدیر مقام معظم رهبری نیز قرار گرفت.

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور که در مجتمع شهدای مدافع سلامت مشهد مقدس برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در دولت سیزدهم گفت: وزارت بهداشت را در اوج همه گیری کرونا ، با بدهی بالا و ۵ هزار و ۵۰۰ پروژه نیمه تمام تحویل گرفتیم که برخی از این پروژه ها، عمر چند ده ساله داشتند. در چنان شرایطی، اقدامات بسیاری در وزارت بهداشت انجام شد و‌ مدیریت کرونا از مهمترین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه سلامت بود که مورد تقدیر مقام معظم رهبری نیز قرار گرفت.
وی افزود:  ایران از کشورهای موفق منطقه در مدیریت کرونا بوده و  واکسن کرونا را در پلتفرم های مختلف تولید کرده اما نباید فراموش کنیم که کرونا در دنیا هنوز تمام نشده و در چند روز گذشته نیز با افزایش نسبی در موارد ابتلا به کرونا روبرو بودیم؛  چراکه بسیاری از افراد، استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل های بهداشتی را کنار گذاشته اند. 

  • گروه خبری : اخبار کرونا
  • کد خبر : 100673
کلمات کلیدی
پریوش نورانی
خبرنگار

پریوش نورانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 02 خرداد 1401