• 1401/12/25 - 10:59
  • تعداد بازدید خبر : 471
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع دست‌اندرکاران اورژانس پیش بیمارستانی استان:

اورژانس همیشه در اوج درخشیده است/ تمام تلاش‌ها برای کاهش آسیب‌ها و ارائه خدمات درمانی سریع به مصدومین به کار گرفته شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از تلاش‌های کادر اورژانس پیش بیمارستانی، گفت: تمام تلاش ما در طرح سلامت نورزی امسال باید کاهش بروز آسیب به مردم و ارائه خدمات درمانی اولیه در کمترین زمان به مصدومین باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر محمدتقی آشوبی- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در نشست مشترک با سرپرست مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان و رؤسای پایگاه‌های اورژانس سراسر استان در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه با تقدیر از تلاش‌های دست‌اندرکاران اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان، اظهار کرد: همکاران اورژانس پیش بیمارستانی در تمامی نقاط برای ارائه خدمت به مردم نیاز به نصایح نداشته و در انجام مأموریت‌ها همیشه در اوج درخشیده‌اند.
وی کاهش بروز سوانح در استان و همچنین اقدامات فوری خدمات درمانی اولیه به مصدومین را از اهداف نظام سلامت در طرح سلامت نوروزی برشمرد و افزود: تمام تلاش ما در طرح سلامت نورزی امسال باید کاهش بروز آسیب به مردم و ارائه خدمات درمانی اولیه در کمترین زمان به مصدومین باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش شمار جمعیت در گیلان در ایام منتهی به عید نوروز و سایر تعطیلات، گفت: جمعیت شناور استان گیلان دو و نیم برابر جمعیت ثابت استان است و باید مراقبت‌ها و خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران مضاعف شود.
دکتر آشوبی بر ضرورت توسعه مشارکت در همه زمینه‌ها ازجمله در اجرای مطلوب طرح سلامت نوروزی تأکید کرد و افزود: باید با کمک و یاری همدیگر ، سالی خوش و با کمترین حادثه  را برای هم‌وطنان رقم بزنیم.
وی افزود: همیشه شاهد تلاش جهادگران در اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوده‌ایم و این تلاش‌ها در ایام منتهی به عید نورز و ایام پس‌ازآن، بسیار زیاد است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین خواستار پیگیری تعرفه گذاری دست‌اندرکاران اورژانس پیش بیمارستانی شد.
گفتنی است، در این نشست دکتر جمشید محمدی – سرپرست مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان نیز از آمادگی همه‌جانبه پایگاه‌های اورژانس و ظرفیت‌های آن در راستای خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه در طرح سلامت نوروزی امسال خبر داد.
پایان پیام/
  • گروه خبری : اخبار برگزیده دانشگاه,آخرین اخبار,اخبار فوری
  • کد خبر : 101769
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 07 شهریور 1401
آرشیو
Caspian Journal of Health Research

Caspian Journal of Health Research

Journal of Dentomaxillofacial Radiology , Pathology and Surgery

Journal of Dentomaxillofacial Radiology , Pathology and Surgery

Journal of Holistic Nursing and Midwifery

Journal of Holistic Nursing and Midwifery

Research in Medical Education

Research in Medical Education

Iranian Journal of Neurosurgery

Iranian Journal of Neurosurgery

Caspian Journal of Neurological Sciences

Caspian Journal of Neurological Sciences

Journal of Guilan University of Medical Science

Journal of Guilan University of Medical Science