اخبار فوری
  • 1400/08/17 - 07:27
  • تعداد بازدید خبر : 138
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری جشنواره ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد به واکسیناسیون در رشت

مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه در نظر دارد با همراهی معاونت بهداشتی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، جشنواره ای را با محوریت "ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد برای واکسیناسیون" برگزار کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه در نظر دارد با همراهی معاونت بهداشتی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، جشنواره ای را با محوریت "ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد برای واکسیناسیون" برگزار کند.

علاقمندان می توانند ایده ها ی خود را از  طریق ایمیل به آدرس sdhrccollab@gmail.com و یا از طریق پست به آدرس رشت-میدان فرهنگ- معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان-مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۰۱۳۳۳۳۳۲۴۹۸ تماس بگیرید و یا به آدرس https://sdhrc.gums.ac.ir/Zuws مراجعه نمایید.

گفتنی است؛ فراخوان مذکور هیچ محدودیتی در ارتباط با سن ؛ تحصیلات و نوع شغل افراد ندارد و همه افراد می توانند در این برنامه مشارکت داشته باشند. همچنین ایده های ارسالی می توانند در همه حیطه هایی که باعث افزایش ترغیب واکسن شوند ( برای مثال ایده خلاقانه در زمینه کاهش ازدحام یا بهبود تبلیغات و... )  نگارش شوند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 79032
سمیه  غفاری
خبرنگار

سمیه غفاری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 19 مرداد 1400