اخبار فوری
  • 1400/09/02 - 18:11
  • تعداد بازدید خبر : 171
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان خبر داد:

راه اندازی مراکز تشخیص زودهنگام‌ سرطان در چهار شهرستان استان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت ارائه ی خدمات به موقع در حوزه ی سلامت به اقشار مختلف از راه اندازی چهار مرکز تشخیص زودهنگام‌ سرطان در سطح استان در آینده ی نزدیک‌ خبر داد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ دکتر آبتین حیدرزاده در این جلسه ی وبیناری که با حضور نماینده ی معاونت درمان و مدیران شبکه های انزلی، تالش، رشت و لاهیجان تشکیل شد، بر آماده سازی شرایط فیزیکی و ساختمان های مورد نظر برای مراکز تشخیص زودهنگام سرطان در شهرستان های فوق تاکید کرد.
وی با بیان اینکه مرکز تشخیص زودهنگام‌ سرطان در انزلی در حال راه اندازی است اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده و حمایت معاونت درمان دانشگاه، مرکز تشخیص زود هنگام انزلی به طور رسمی طی روزهای آینده آغاز به کار می کند و در تلاش هستیم با جلب حمایت بیشتر، سه مرکز مشابه دیگر در تالش، رشت و لاهیجان برپا کنیم.
معاون بهداشتی دانشگاه افزود: در حال حاضر ساختمان های مورد نظر برای مراکز تشخیص زودهنگام سرطان در تالش و لاهیجان آماده است و برای بهبود وضعیت فیزیکی آن ها، اعتبارات لازم تخصیص یافته تا با تجهیز دستگاه های موردنظر هر چه سریعتر این مراکز برای خدمت رسانی به مردم مناطق مختلف استان آماده شوند.
دکتر حیدرزاده با اشاره به اهمیت فعالیت مراکز تشخیص زودهنگام‌ سرطان در غرب، شمال، شرق و مرکز استان گفت: برای راه اندازی و تکمیل این مراکز در سراسر استان، از حضور پرثمر خیرین استقبال می کنیم و امیدوار هستیم بتوانیم با راه اندازی این مراکز، خدمات بهتری برای همه ی اقشار جامعه ارائه دهیم.
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 79733
کلمات کلیدی
هانیه  ایرانی
خبرنگار

هانیه ایرانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 17 مرداد 1400